Mariola Kaźmierczak

Partner

Absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, posiada 23-letnie doświadczenie na rynku rekrutacyjnym w prowadzeniu projektów metodą executive search w Polsce i regionie Europy Centralno-Wschodniej, zdobywane w firmach oferujących najwyższy standard tego typu usług, takich jak: Russell Reynolds Associates, Heidrick & Struggles czy Kienbaum.

Mariola pracowała na projektach rekrutacyjnych w różnych branżach, ale koncentruje się™ na sektorze usług, dóbr konsumpcyjnych i przemysłu. Posiada również doświadczenie związane z diagnostyką kompetencyjną, modelami kompetencji, indywidualnymi czy grupowymi žassessmentami / developmentami zdobyte w SHL i następnie wdrażane przy realizacji projektów zarówno w SHL jak i Kienbaum.

Astrid Zakrzewska

Partner

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada 22-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Pracowała w Pwc, TVN, a także prowadziła własną działalność‡ w obszarze doradztwa i szkoleń„. Prowadziła projekty rekrutacyjne oraz executive search dla firm z branży mediów oraz FMCG. Dzięki doświadczeniu operacyjnemu doskonale rozumie potrzeby klientów w zakresie długofalowego budowania kompetencji i budowania odpowiednich struktur organizacyjnych pozwalających na długofalowe skuteczne działanie.

Od 2000 roku jest członkiem stowarzyszenia ACCA (Fellow of ACCA). Ukończyła podyplomowe studia z zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej oraz przygotowuje pracę doktorską w tejże uczelni.